Zlatá Stavební značka roku 2017 pro ALUPROF

XIII. ročník galavečeru Stavební značka roku se uskutečnil v hotelu Venecia Palace v Michałowicach u Warszawy. Stejně jako každý rok bylo uděleno mnoho ocenění a titulů odměňujících výrobce, jichž si váží dodavatelé. Firma ALUPROF byla odměněna cenou Zlatý Champion roku 2017 v kategorii okenní hliníkové profily a cenami Zlatá Stavební značka roku 2017 v kategoriích roletové systémy a okenní hliníkové profily.


Ocenění Zlatá Stavební značka roku a Champion roku firmy získávají díky mnohaletému uznání odběratelů. Dotazovaní dodavatelé odpovídají namátkově, aniž by si mohli vybrat ze seznamu. Díky tomu jsou výsledky plně směrodatné a objektivní. V takto sestaveném přehledu drží prvenství firma ALUPROF, která každoročně získává tituly v kategoriích nejlepších okenních hliníkových profilů a roletových systémů – žebříček Stavební značky roku dává nám, jako výrobci, tři hlavní výhody: informaci o vlastní pozici a pozici konkurence, prestiž a propagaci mezi odběrateli. Výsledky hlasování potvrzují, že naše okenní profily a roletové systémy splňují i ty nejnáročnější požadavky dodavatelů – říká Tomasz Grela, předseda představenstva ALUPROF S.A. Okenní hliníkové profily a roletové systémy firmy ALUPROF již počtvrté za sebou získaly čestná uznání v hlasování.


Stavební značka roku“ je prestižní žebříček, který pravidelně připravuje společnost ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. Přehled je v Polsku jediným výzkumným projektem s takto širokým dosahem a nezávislým charakterem, který je založen na skutečných názorech trhu. Celopolský anketní výzkum se provádí mezi dodavateli a zastupuje nejlepší polské značky.