POCIŤTE KOMFORT OD PRAHU – AKTUALIZACE NABÍDKY A AKCE NA PANELOVÉ DVEŘE ALUPROF

Vstupní dveře jsou vizitkou moderního domu. Musí se vyznačovat nejen estetickým vzhledem, ale především vysokou úrovní bezpečnosti a pevností. V reakci na tyto požadavky firma ALUPROF vyprojektovala řadu panelových dveří založených na systémech MB-70, MB-86 a MB-104 PASSIVE. V souvislosti s rozšířením nabídky výrobce zahájil produktovou akci.

Priorita bezpečnosti

Ve snaze o pohodlí a bezpečnost klientů firma ALUPROF vyvinula moderní systémy hliníkových panelových dveří. Špičková konstrukce zajišťuje odolnost proti atmosférickým podmínkám. Parametry, jako jsou propustnost vzduchu nebo vodotěsnost, také splňují vysoké standardy v oblasti tepelné izolace. Nosnou konstrukci dveří tvoří osvědčené systémy ALUPROF: MB-70, MB-86 a MB-104 Passive. Lehké, tuhé a odolné hliníkové profily jsou dostupné v různých variantách tepelné izolace podle požadavků klienta. Aby se zvýšila bezpečnost, byly panelové dveře vybaveny řešením s třídou proti vloupání RC2.

Přizpůsobené požadavkům 

Nespornou předností venkovních dveří ALUPROF jsou jejich design a možnost výběru povrchové úpravy. Firma rozšiřuje svou nabídku a nabízí tak několik desítek jedinečných vzorů s různým uspořádáním dekorativních prvků, skla, dřevěných a kovových ornamentů a vkusných aplikací. V nabídce je také 24 nátěrů napodobujících dřevo a všechny barvy z palety RAL. Aby byly plně uspokojeny individuální požadavky klientů, firma ALUPROF zavedla do své nabídky novou verzi systému v betonovém a kamenném modelu v reakci na aktuální trendy v aranžmá interiérů. Různorodost řešení umožňuje vybrat ideální formu vstupních dveří pro každý dům. Skleněné prvky jsou dostupné s různými motivy – s pískovaným, průsvitným, ornamentním nebo bezpečnostním sklem. Hloubka křídel závisí na vybraném panelovém modelu a pohybuje se v rozsahu 70 mm až 95 mm. Maximální rozměry dveří činí až 1400 mm na šířku a 2600 mm na výšku. To umožňuje přesně vybrat optimální řešení.

Ideálně přizpůsobené příslušenství 

Příslušenství použité v systému panelových dveří se liší materiálem a tvarem. Dřevo a kov v různých konfiguracích a formách našly uplatnění v obloukové konstrukci, v tvaru klik nebo zapuštěných madel, kulatých, polokulatých a čtvercových v jednostranné i oboustranné variantě.

Hliníkové dveřní systémy ALUPROF lze také vybavit technologicky pokročilými prvky. Moderní čtečky otisků prvků mohou registrovat a obsluhovat různí uživatelé. Kromě toho jsou systémy vybaveny možností dálkového ovládání pomocí ovladače, tlačítka nebo smartphonu. Servomotor skrytý v křídle nahradí uživatele domu při otevírání a zavírání dveří.

Široká nabídka a atraktivní akce

V souvislosti s rozšířením nabídky panelových dveří, kování a typů povrchových úprav firma ALUPROF zahájila atraktivní akci. Od začátku července do konce letošního roku můžete při nákupu dveří z katalogu výrobce oken a dveří získat elegantní madlo za symbolický jeden zlotý (???). Podrobnosti akce a to, jaké výrobky do ní spadají, můžete najít na webových stránkách a u obchodních poradců ALUPROF.

Nejvyšší standard provedení

Výrobce hliníkových stavebních výrobků ALUPROF navrhl systémy s nejvyšším standardem bezpečnosti, pevnosti a estetiky. Použití odolných materiálů snižuje provozní náklady a umožňuje dlouhodobé používání panelových dveří. Široký sortiment umožňuje vybrat sytém tak, aby vyhovoval individuálním a nejnáročnějším požadavkům klienta.