Firma Aluprof postupuje v žebříčku Top značka

Žebříček Top značka je výsledek analýz časopisu „Press“ a monitorovacího institutu „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów“. Zahrnuje 500 firem z 50 průmyslových odvětví, seřazených podle počtu a druhu zmínek o nich v médiích. Firma Aluprof – evropský lídr ve výrobě hliníkových systémů s mezinárodním renomé, pocházející z Bielska-Białej, se opět ocitla v přehledu nejsilnějších polských značek.

Před rokem žebříček Top značka rozšířil rozsah analýzy o 39 průmyslových odvětví a 383 značek a stal se tak největším průzkumem tohoto typu v Polsku. Celkem bylo prozkoumáno 73 mil. materiálů (o 20 mil. více než před rokem) – tiskových zpráv, on-line publikací a obsahů na sociálních sítích. Změnila se také samotná metodika analýzy, po které se zvýšila úroveň přesnosti ve vykazování pozic a významu jednotlivých firem. Díky tomu byl vytvořen ukazatel síly značky, který umožňuje porovnávání oborů v médiích, které se velmi liší, jako jsou tisk nebo sociální média.

Firma Aluprof – evropský lídr na trhu truhlářských hliníkových výrobků si zlepšila svou pozici oproti loňskému roku a postoupila o jeden „stupínek“ nahoru v kategorii „Stavební materiály“ a umístila se tak v letošním žebříčku na 7. místě. Aluprof zlepšila své umístění také v celkovém hodnocení, zaujala 327. místo. Značka je trval přítomna v médiích díky mnoha aktivitám v různých oblastech, kterým se věnuje – souvisejícím s architekturou, vědou, ekologií, udržitelným rozvojem a stavebnictvím. Pořádá také prestižní soutěže pro architekty a hliníkové systémy Aluprof jsou montovány v mnoha prestižních budovách po celém světě.

– Pro nás je důležité, aby se o značce Aluprof mluvilo nejen mnoho, ale také dobře. Přítomnost v žebříčku Top Značka 2018 je pro nás potvrzením, že tento cíl realizujeme úspěšně. Zároveň je to obrovská pocta opět se ocitnout mezi nejsilnějšími značkami, které společně budují silnou image polských značek – zdůrazňuje Bożena Ryszka, marketingová ředitelka Aluprof SA.

Značka Aluprof jen v letošním roce byla přítomna na seznamu 500 největších firem listu Rzeczpospolita, v žebříčku nejsilnějších polských velvyslanců zveřejněném týdeníkem Wprost, a získala tituly lídrů v truhlářství hliníkových výrobků v nejdůležitějších tuzemských žebříčcích.