Aluprof s trojnásobným zlatem!

Zlatý Champion roku 2018 a dvojnásobný titul Zlatá stavební značka roku 2018 byly předány firmě Aluprof, přednímu výrobci hliníkových systémů v Evropě. Prestižní cenu firma získala v kategoriích: hliníkové okenní profily a roletové systémy. Vítězové byli vybráni v hlasování, které pořádalo ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Žebříček Stavební značka roku je jediný v Polsku výzkumný projekt s tak širokým dosahem a nezávislým charakterem, založený na skutečných ukazatelích výrobců. Výsledkem průzkumu je každoroční žebříček klasifikující stavební materiály vyráběné v Polsku. V nejnovějším – 14. ročníku – firma Aluprof získala dvě nejvyšší ocenění: „Zlatá stavební značka roku 2018“ v kategorii hliníkové okenní profily a „Zlatá stavební značka roku 2018“ v kategorii roletové systémy. Kromě toho firma z Bielska-Białej získala speciální cenu-titul „Champion roku 2018“ v kategorii hliníkové okenní profily, udělovanou firmám, které již mnoho let získávají uznání uživatelů.


– Výsledky letošního ročníku Stavební značka roku jsou pro nás korunovací práce celého kolektivu Aluprof a potvrzením, že stanovené cíle byly již poněkolikáté zrealizovány. Jsme lídrem na trhu hliníkových a roletových systémů. Ocenění je tím více prestižní, protože právě výrobní firmy, které denně pracují s výrobky různých firem, určily výrobky Aluprof jako nejlepší – říká Bożena Ryszka, marketingová manažerka v ALUPROF S.A.
Pořadatelem žebříčku je Centrum Badań i Analiz Rynku ASM, které provádí celopolské průzkumy mezi dodavateli, aby poznalo jejich názory na několik desítek sortimentních skupin stavebních materiálů. Průzkum je založen na spontánních názorech respondentů, kteří oceňují podle kritérií: četnosti používání značky, nejvyšší kvality dostupné na trhu a nejlepšího poměru kvalita/cena.


Galavečer Stavební značka roku 2018 se uskutečnil 7. června v hotelu Venecia Palace v Michałowicach k/ Warszawy. Ceny jménem firmy Aluprof převzala Bożena Ryszka, marketingová manažerka v ALUPROF S.A.