Aluprof s titulem Stavební značka roku 2019

Výrobce hliníkových systémů byl znovu oceněn odborníky ve stavebním odvětví. Díky kladným názorům a doporučení dodavatelských firem byla značka Aluprof zařazena do letošního žebříčku Stavebních značek roku.

Celopolského průzkumu provedeného na objednávku společnosti Centrum Badań i Analiz Rynku se každým rokem účastní více než 3000 dodavatelských firem ze stavebního odvětví. Na základě názorů jejich zástupců pořadatelé vybírají nejlepší a nejčastěji vybírané výrobce stavebních materiálů na tuzemském trhu. V roce 2019 se značka Aluprof opět umístila v čele žebříčku a získala prestižní titul v kategorii hliníkových okenních profilů a roletových systémů: Zlatá stavební značka roku 2019 a Zlatý champion roku 2019. Druhé ocenění je výjimečným uznáním pro značky, které se těší dlouholetému uznání a důvěře uživatelů.

– Nesmírně nás těší skutečnost, že jsme opět byli bezkonkurenční ve své kategorii. Je to další důkaz silné pozice značky Aluprof v oboru. Přítomnost v nezávislém žebříčku polských firem potvrzuje kvalitu našich systémů a také loajalitu samotných klientů. Výsledky shromážděné ve zprávě jsou pro nás cenným zdrojem informací a měřítkem tržních trendů, které pravidelně sledujeme při vytyčování strategie značky na další roky – shrnuje Bożena Ryszka, marketingová ředitelka v Aluprof S.A.

Výsledky byly vyhlášeny 13. června na XV. ročníku galapořadu „Stavební značka roku“ pořádaného v hotelu Windsor v Jachrance. Události se zúčastnili nejen laureáti, ale také organizace sdružující dodavatele, oborové organizace a obchodní partneři. Výsledky nezávislých anketních průzkumů budou shrnuty formou zprávy, která bude dostupná pro značky uvedené v žebříčku.

Firma Aluprof je lídrem svého oboru v Polsku – má sedmdesátiprocentní podíl na polském trhu hliníkových a roletových systémů. Již mnoho let patří také do evropské špičky výrobců hliníkových systémů. Ve své nabídce má mj.: okenní a dveřní, fasádní, protipožární a bezpečnostní systémy, rolety, vrata, sítě proti hmyzu a individuální řešení. Aluprof je firma kapitálově spojená se skupinou Grupa Kęty S.A.