ALUPROF S DALŠÍMI TITULY STAVEBNÍ ZNAČKA ROKU

Je to další rok, kdy výrobce hliníkových truhlářských výrobků z Bielska-Białej v Polsku získal nejvyšší ocenění v žebříčku Stavební značka roku. Ceny jsou výsledkem kladného názoru a doporučení dodavatelských firem hliníkových okenních profilů a roletových systémů ALUPROF. Firma potvrzuje svou pozici lídra v oboru i to, že patří k úzké evropské špičce výrobců.

Žebříček Stavební značka roku je založen na celostátním průzkumu, který zadává společnost Centrum Badań i Analiz Rynku. Každý rok je více než 3000 podniků z oboru požádáno o názor na výrobce stavebních materiálů v Polsku. Na základě jejich odpovědí pořadatelé vyberou nejlepší tuzemské firmy působící v tomto sektoru ekonomiky.

V roce 2020 se firma ALUPROF opět ocitla v čele žebříčku. Firma získala dva hlavní prestižní tituly Zlatá stavební značka roku 2020 a titul Zlatý šampion roku 2020. První cenou byla poctěna dvě řešení výrobce: hliníkové okenní profily a roletové systémy. Vavřín Zlatý šampion je odměnou pro firmy, které se těší mnohaletou důvěrou a nejlepšími názory dodavatelů. Je to přesné zopakování výsledku z předchozího roku.

Ocenění jako Stavební značka roku nás nesmírně těší a potvrzuje bezkonkurenčnost řešení ALUPROF v oboru. Důležitější však je loajalita a důvěra našich klientů, které umožňují vyvíjet naše řešení, zavádět inovace a budovat strategii značky pro další roky shrnuje Bożena Ryszka, ředitelka marketingu a PR ALUPROF SA.

První galaprogram se uskutečnil v roce 2001 a od té doby se každý ročník těšil obrovskému zájmu a velké účasti pozvaných hostů. Slavnostní předání cen v letošním ročníku je naplánováno na 10. října v prestižním hotelu Windsor Jachranka. Večer bude moderovat Cezary Pazura.