Aluprof lídrem pro klienty a architekty!

Na letošním Celopolském fóru truhlářství byl vyhlášen výsledek Žebříčku lídrů truhlářského trhu 2018 sestaveného na základě výsledků prodeje a soutěže architektů StolArchi 2018. V obou hlasováních ceny byly přiznány firmě Aluprof.

Dva segmenty – hliníkové a roletové systémy – jsou oblasti, ve kterých je Aluprof nezpochybnitelným lídrem. Výsledky prodeje polské značky již poněkolikáté potvrzují její dominantní pozici na trhu. Firma z Bielska Białej se již podesáté ocitla na vrcholu Žebříčku lídru truhlářského trhu, který sestavila agentura Centrum Analiz Branżowych. Hlasování je zpracováváno pouze na základě rozhodnutí klientů. Právě oni výběrem výrobků svých oblíbených dodavatelů rozhodují o tržní pozici firem.

Galapředstavení shrnující letošní hlasování se uskutečnilo s účastí více než 200 manažerů z odvětví stavebního truhlářství. Diplomy s titulem Lídra truhlářského trhu v segmentu hliníkových a roletových systémů převzala jménem firmy Aluprof Małgorzata Wojtasik, obchodní ředitelka Aluprof SA.  – Titul „Lídr truhlářského trhu 2018“ v obou tržních segmentech, které obsluhujeme, je obrovský důvod k hrdosti a ocenění práce celého kolektivu – všech zaměstnanců firmy Aluprof – sdělila Małgorzata Wojtasik.

Na Celopolském fóru truhlářství byly také předány ceny architektů v rámci soutěže StolArchi 2018. Toto výjimečné ocenění udělují výrobcům stavebního truhlářství zástupci architektonických kanceláří ve třech kategoriích: výrobek, inovace, technická podpora. Porota ocenila firmu Aluprof za profesionální odbornou pomoc a také kvalitu a dostupnost technické podpory pro architekty v každé etapě realizace projektů a přiznala jí hlavní cenu v kategorii technická podpora společně s odůvodněním: Seznam delegovaných osob včetně e-mailu a telefonního čísla je uveden na webových stránkách. Informace o výrobcích a veškeré údaje v elektronické formě jsou uvedeny uspořádaným způsobem. Jsou zpřístupněny soubory ke stažení; včetně velmi potřebných projektových bloků. Jednání se zástupci firem se širokými technickými znalostmi a osobností otevřenou kontaktu s projektantem-klientem se uskutečnila expresně; bez překážek v podobě kontaktních formulářů. V soutěži architekti ocenili také produktovou nabídku značky. Systém MB-Glass Barrier (vnější zábradlí) získal čestné uznání v kategorii Příslušenství pro firmy.

Výsledky průzkumů provedených agenturou Centrum Analiz Branżowych a vyhlášených na letošním Celopolském fóru truhlářství ukázaly, že Polsko je největším vývozcem na evropských trzích stavebního truhlářství!