Novinky

Aluprof dvojnásobným lídrem trhu výplní stavebních otvorů 2014

přidán 15-07-2019

Centrum oborových analýz (CAB) udělilo dvojnásobný titul Lídra trhu výplní stavebních otvorů 2014 firmě Aluprof v segmentu hliníkových systémů a v segmentu okenního zastínění.

Je to v pořadí šesté takové ocenění, které společnost získala. Titul lídra trhu získávají firmy, které v předchozím kalendářním roce dosáhly nejlepších prodejních výsledků ve svém segmentu. Výsledky byly vyhlášeny na Mezinárodním veletrhu stavebnictví a interiérového designu Warsaw Build 2014, který se uskutečnil ve dnech 18.–20. září tohoto roku ve Varšavě.

Zobrazit více

Aluprof s titulem Stavební značka roku 2019

přidán 06-07-2019

Výrobce hliníkových systémů byl znovu oceněn odborníky ve stavebním odvětví. Díky kladným názorům a doporučení dodavatelských firem byla značka Aluprof zařazena do letošního žebříčku Stavebních značek roku.

Zobrazit více

Aluprof lídrem pro klienty a architekty!

přidán 31-01-2019

Na letošním Celopolském fóru truhlářství byl vyhlášen výsledek Žebříčku lídrů truhlářského trhu 2018 sestaveného na základě výsledků prodeje a soutěže architektů StolArchi 2018. V obou hlasováních ceny byly přiznány firmě Aluprof.

Zobrazit více

ALUPROF POTVRZUJE SÍLU ZNAČKY V DALŠÍM ŽEBŘÍČKU

přidán 31-01-2019

Časopis „Press“ a firma „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów“ představily výsledky žebříku Top značka 2018, který zahrnoval 500 obchodních značek z 50 oborů. Mezi značkami s nejsilnější pozicí v tisku je přítomna firma Aluprof – evropský lídr ve výrobě hliníkových systémů. Firma s mezinárodním renomé pocházející z Bielska-Białej se již několikrát za sebou umístila v přehledu nejsilnějších polských značek.

Zobrazit více

Aluprof s trojnásobným zlatem!

přidán 26-06-2018

Zlatý Champion roku 2018 a dvojnásobný titul Zlatá stavební značka roku 2018 byly předány firmě Aluprof, přednímu výrobci hliníkových systémů v Evropě. Prestižní cenu firma získala v kategoriích: hliníkové okenní profily a roletové systémy. Vítězové byli vybráni v hlasování, které pořádalo ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Zobrazit více

MB-59 SLIDE GALANDAGE

přidán 06-06-2018

Do bohaté produktové nabídky firmy ALUPROF byl přidán systém posuvných balkonových dveří MB-59 SLIDE GALANDAGE. Je to inovační systém určený pro výrobu posuvných terasových dveří s tepelnou izolací, které lze zasunout do zděné stěny. Díky tomuto dveřnímu systému jsou dveře po úplném otevření křídla zcela neviditelné. Umožňuje to maximálně smazat hranici mezi interiérem domu a terasou nebo zahradou. Ve snaze následovat nejnovější trendy firma ALUPROF rozšířila svou nabídku o systém posuvných dveří zasunovaných do stěny.

Zobrazit více

Zimní akční nabídka ALUPROF dveřních panelů série AD

přidán 25-01-2018

Vyhlašujeme zimní akční nabídku panelových výplní dveří série AD.
Do 31. března 2018 nabízíme vybrané panely v oboustranně slícované verzi (typu „Exclusive“) za cenu jednostranně slícovaných panelů (typu „Classic“).
Nabídka se týká výplní s kódy: AD02, AD07, AD08, AD10, AD14, AD17 a AD19 a platí bez ohledu na barvu, konfiguraci a velikost panelů.

Zobrazit více

Zlatá Stavební značka roku 2017 pro ALUPROF

přidán 04-04-2017

XIII. ročník galavečeru Stavební značka roku se uskutečnil v hotelu Venecia Palace v Michałowicach u Warszawy. Stejně jako každý rok bylo uděleno mnoho ocenění a titulů odměňujících výrobce, jichž si váží dodavatelé. Firma ALUPROF byla odměněna cenou Zlatý Champion roku 2017 v kategorii okenní hliníkové profily a cenami Zlatá Stavební značka roku 2017 v kategoriích roletové systémy a okenní hliníkové profily.

Zobrazit více