Novinky

POCIŤTE KOMFORT OD PRAHU – AKTUALIZACE NABÍDKY A AKCE NA PANELOVÉ DVEŘE ALUPROF

přidán 09-09-2020

Vstupní dveře jsou vizitkou moderního domu. Musí se vyznačovat nejen estetickým vzhledem, ale především vysokou úrovní bezpečnosti a pevností. V reakci na tyto požadavky firma ALUPROF vyprojektovala řadu panelových dveří založených na systémech MB-70, MB-86 a MB-104 PASSIVE. V souvislosti s rozšířením nabídky výrobce zahájil produktovou akci.

Priorita bezpečnosti

Zobrazit více

ALUPROF S DALŠÍMI TITULY STAVEBNÍ ZNAČKA ROKU

přidán 30-07-2020

Je to další rok, kdy výrobce hliníkových truhlářských výrobků z Bielska-Białej v Polsku získal nejvyšší ocenění v žebříčku Stavební značka roku. Ceny jsou výsledkem kladného názoru a doporučení dodavatelských firem hliníkových okenních profilů a roletových systémů ALUPROF. Firma potvrzuje svou pozici lídra v oboru i to, že patří k úzké evropské špičce výrobců.

Zobrazit více

Firma Aluprof postupuje v žebříčku Top značka

přidán 28-11-2019

Žebříček Top značka je výsledek analýz časopisu „Press“ a monitorovacího institutu „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów“. Zahrnuje 500 firem z 50 průmyslových odvětví, seřazených podle počtu a druhu zmínek o nich v médiích. Firma Aluprof – evropský lídr ve výrobě hliníkových systémů s mezinárodním renomé, pocházející z Bielska-Białej, se opět ocitla v přehledu nejsilnějších polských značek.

Zobrazit více

Polské truhlářství je připraveno na ekologickou revoluci

přidán 13-11-2019

V dnešní době okna umí již nejen šetřit energii v našich domácnostech, ale také ji vyrábět ze slunce. A co víc, předávají ji např. ve formě tepla, světla nebo pohybu. Díky úsilí polských výrobců vychází domácí truhlářský průmysl ze sektoru stavebních materiálů a dobývá segment systémů řízení energie v budovách.

Zobrazit více

ALUPROF OSLAVUJE SVĚTOVÝ TÝDEN ZELENÉHO STAVEBNICTVÍ

přidán 22-10-2019

Světový týden zeleného stavebnictví (World Green Building Week) je každoroční kampaň, zaměřená na zvyšování povědomí o vlivu ekologické výstavby na boj proti změnám klimatu. Do letošní akce, která probíhá ve dnech 23.–29. září, se zapojila také firma Aluprof se speciální vzdělávací kampaní „7 budov na 7 dnů týdne“.

Zobrazit více

Aluprof dvojnásobným lídrem trhu výplní stavebních otvorů 2014

přidán 15-07-2019

Centrum oborových analýz (CAB) udělilo dvojnásobný titul Lídra trhu výplní stavebních otvorů 2014 firmě Aluprof v segmentu hliníkových systémů a v segmentu okenního zastínění.

Je to v pořadí šesté takové ocenění, které společnost získala. Titul lídra trhu získávají firmy, které v předchozím kalendářním roce dosáhly nejlepších prodejních výsledků ve svém segmentu. Výsledky byly vyhlášeny na Mezinárodním veletrhu stavebnictví a interiérového designu Warsaw Build 2014, který se uskutečnil ve dnech 18.–20. září tohoto roku ve Varšavě.

Zobrazit více

Aluprof s titulem Stavební značka roku 2019

přidán 06-07-2019

Výrobce hliníkových systémů byl znovu oceněn odborníky ve stavebním odvětví. Díky kladným názorům a doporučení dodavatelských firem byla značka Aluprof zařazena do letošního žebříčku Stavebních značek roku.

Zobrazit více

Aluprof lídrem pro klienty a architekty!

přidán 31-01-2019

Na letošním Celopolském fóru truhlářství byl vyhlášen výsledek Žebříčku lídrů truhlářského trhu 2018 sestaveného na základě výsledků prodeje a soutěže architektů StolArchi 2018. V obou hlasováních ceny byly přiznány firmě Aluprof.

Zobrazit více

ALUPROF POTVRZUJE SÍLU ZNAČKY V DALŠÍM ŽEBŘÍČKU

přidán 31-01-2019

Časopis „Press“ a firma „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów“ představily výsledky žebříku Top značka 2018, který zahrnoval 500 obchodních značek z 50 oborů. Mezi značkami s nejsilnější pozicí v tisku je přítomna firma Aluprof – evropský lídr ve výrobě hliníkových systémů. Firma s mezinárodním renomé pocházející z Bielska-Białej se již několikrát za sebou umístila v přehledu nejsilnějších polských značek.

Zobrazit více