SkyFlow VENKOVNÍ ŽALUZIE

Fasádní slunolamy SkyFlow jsou řešení, které účinně chrání interiéry místností před přehříváním a současně zajišťuje odpovídající optický komfort. Jednou z nesporných výhod tohoto výrobku je především svoboda nastavení úhlu sklonu lamel, což umožňuje výběr vhodné úrovně zatemnění, a tím i individuální ovládání uživatelem. Promyšlený design umožňuje vytvářet slunolamy větších rozměrů, díky čemuž se často používají v případě velkého zasklení. Díky tomu jsou slunolamy ideální jak pro veřejné budovy, tak pro bytové výstavby

SkyFlow SZF/P

Podomítková verze SkyFlow SZF/P, určená pro instalaci v nově postavených budovách nebo stávajících zařízeních, má možnost skrýt konstrukční prvky pod fasádou;

SkyFlow SZF/S

Samonosná verze SkyFlow SZF/S, určená především pro instalaci na fasádu v zařízeních s velkým zasklením. Nosným prvkem systému jsou veden9, která přenášejí celé zatížení na sloupy fasády;

SkyFlow SZF/A

Adaptační verze SkyFlow SZF/A, určená k instalaci na fasádu nebo okenní výplně ve stávajících zařízeních. Umožňuje rozdělení slunolamu díky dvojitému vedení.

FUNKČNOST A ESTETIKA

  • k dispozici jsou dva typy pinů (čepů): hliníkový (pevný a odolný) a PVC (minimalizuje hluk, který může vznikat při větru)
  • lamely slunolamů jsou vyrobeny z profilovaného hliníku a jsou k dispozici ve dvou tvarech: C a Z. První jsou z obou stran zahnuty dovnitř, což zaručuje tuhost a odolnost proti větru. Lze je navíc otáčet v rozsahu od 0 do 180 stupňů. Lamely ve tvaru Z díky své struktuře poskytují plnější zatemnění a jsou navíc vybaveny speciálním zvukotěsným těsněním. Jejich rozsah otáčení je 0-90 stupňů.
  • vedení jako jediná na trhu jsou vybavena speciálními zvukotěsnými těsněními eliminujícími hluk, který může vznikat při nárazu lamel na vedení.
  • textilní prvky slunolamů (žebříky a stužky) jsou vyrobeny z polyesteru a jsou tepelně upevněny, což zaručuje vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám, roztažení, tření, jakož i účinkům UV paprsků a vzniku plísní.
  • Žebřík lanek je uspořádán do tvaru čísla 8, díky čemuž se lanka nezamotávají do lamel, což zajišťuje hladké navíjení
  • dvě možnosti dolního profilu: plný a polootevřený
  • možnost vestavení vedení v případě verze podomítkových slunolamů