Hliníkové dveře

Vchodové dveře již dávno nejsou „jen“ ochranou domova před chladem, deštěm, hlukem či „nezvanými hosty“. Mohou být také estetickým a originálním prvkem Vašeho domu. Takovou možnost přináší ALUPROF v podobě tzv. panelových (překryvných) dveří.

Panelové dveře jsou osazeny okrasným panelem, který  překrývá křídlo dveří buď zvnějšku nebo z obou stran a díky tomu vzniká čistá, jednolitá plocha. Okrasné panely (viz níže) jsou dostupné v mnoha designových variantách (např. s ornamenty, frézováním, skly atd.) a v bohaté paletě barev a struktur včetně dřevodekorů. Získáte tak originální dveře, které dodají vašemu domu charakter a reprezentativní vzhled.

Panelové dveře jsou dostupné v systému MB-86, který nabízí vynikající tepelnou izolaci a je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Dveře dosahují špičkových hodnot Ud od 0,61 W/m2K (ve verzi AERO).

Při výběru dveří stojí za to věnovat pozornost i jejich vodotěsnosti. Panelové dveře ALUPROF mají vysoký stupeň vodotěsnosti 6A a zaručují tak dokonalou ochranu před průnikem vody v případě nepříznivého počasí nebo přívalových dešťů.

Vysoká pevnost profilů umožňuje konstrukce velkých rozměrů a hmotností (křídlo až 1,2×2,4 metru a až 140 kg!) a také konstrukcí odolných proti vloupání (bezpečnostní třída RC3*). Stavební hloubka rámu i křídla činí 77 mm.

Do dveří doporučujeme instalaci vícebodového automatického zámku. Dveře můžete zamykat dálkovým ovladačem, čtečkou nebo snímačem otisků prstů.

* Pouze klasická varianta se sklem. Není dostupné v panelových dveřích.

Mohlo by vás zajímat:

  • Skryté nebo válečkové panty
  • Designová madla
  • Odolnost proti vloupání
  • Door control system

ŠKÁLA VÝROBKŮ:Hliníkové dveře